Rozvrh hodin SŠSS
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, p.o.
LT
Pátek
Vyučující
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:55 - 10:40
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:40 - 13:25
7
13:30 - 14:15
8
14:30 - 15:15
9
15:20 - 16:05
10
16:10 - 16:55
Mgr. Veronika Bajgarová
ČJL
HRP4 
253
ČJL
HRP4 
253
ČJL
KČ2A 
309
ČJL
SCR4 
107
ČJL
SCR4 
107
Mgr. Lubomír Bardaševský
TV
Č1 1
TV
OZ
K1 
110
OZ
KČ2B 
253
TV
KČ2A 1
P
TV
HRP1 1
F
TV
HRP2 1
P
Mgr. Silvie Bártlová
Mgr. Dagmar Bartoníková
Inf
KČ2A 2
230
St
HRP2 
214
Inf
Č1 1
230
Mgr. Zuzana Byrtusová
AJ
SCR4 2
107
AJ
NS1 2
108
SCJ
HRP4 
103
Mgr. Ilona Černovská
TV
NS1 
TV
TV
CU1 2
TV
TV
Č1 2
F
SVZ
NS1 
212
TV
HRP2 2
TV
Mgr. Marcela Dunkerová
AJ
HRP1 1
201
AJ
CU1 1
321
AJ
K1 1
110
AJ
HRP2 1
214
Mgr. Jitka Dvořáková
M
KČ3 
208
M
SCR2 
311
PS
SCR4 
204
TSCR
SCR1 
204
Bc. Kamila Fukanová
Su
CU1 
249
PV
K1 
110
Te
CU1 
249
Te
CU3 
249
Mgr. Zuzana Grossová
M
KČ2B 
211
M
HRP4 
103
M
Č1 
312
Mgr. Jarmila Hartmanová
ČJL
KČ3 
208
NJ
CU1 1
301
NJ
HRP1 1
301
Ing. Felicia Hašková
Úč
SCR3 
304
ZPo
KČ3 
208
HRP4 
232
Mgr. Jan Hruška
Te
HRP2 
214
Te
K1 
110
HRP
HRP4 
103
Ing. Veronika Kristiníková
Ek
SCR1 
314
UP
NS2 
230
Úč
NS1 
108
HRP2 
214
Mgr. Markéta Kulhánková
Mgr. Ivana Matulová
Mgr. Pavlína Mušálková
HP
SCR2 
249
St
KČ2A 
309
USP
NS2 
302
PV
HRP1 
249
Ing. Pavla Noskievičová
AJ
SCR1 1
308
AJ
NS1 1
308
AJ
HRP2 2
308
Mgr. Jolana Orlíková
TV
CU3 
F
TV
NS2 
TV
TV
KČ2A 2
TV
TV
HRP1 2
TV
Ing. Drahomíra Peňázová
AJ
K1 2
111
AJ
SCR2 1
311
Mgr. Petra Radková
ČJL
HRP1 
104
ČJL
HRP1 
104
ČJL
SCR2 
311
ČJL
SCR2 
311
ČJL
NS2 
302
Mgr. Ing. Kateřina Salamonová
ZPV
CU3 
303
ZPV
SCR1 
314
ZPV
SCR3 
304
ZPV
KČ2B 
211
ZPV
Č1 
312
ZPV
HRP1 
104
Mgr. Hana Schwarzová
NJ
SCR3 1
304
TSCR
SCR2 
311
Mgr. Hana Strádalová
KS
K1 
110
KS
Č1 
312
SVZ
NS2 
253
Mgr. Monika Sysalová
Te
KČ2A 
309
Ad
SCR1 
212
PV
KČ3 
208
Mgr. Zuzana Šlofarová
ČJL
Č1 
312
ČJL
HRP2 
214
ČJL
KČ2B 
211
ČJL
SCR3 
304
DK
SCR3 
304
Mgr. Petra Tesková
OZ
CU1 
321
PV
KČ2B 
211
SZ
CU3 
249
Mgr. Adriana Tošková
Ing. Ivana Uherková
EM
NS1 
108
Inf
KČ3 2
202
ZPo
CU3 
303
Inf
HRP4 
222
Inf
SCR2 2
222
Mgr. Zuzana Vandrolová
SZCR
SCR4 
212
ZCR
SCR4 
212
AJ
KČ3 1
208
AJ
KČ3 2
208
AJ
KČ2A 
309
Mgr. Pavel Viskup
M
HRP2 
232
M
NS1 
232
Inf
HRP1 2
202
Ing. Marian Vráblik
Inf
Č1 2
222
Inf
KČ2A 1
222
Inf
SCR4 1
222
Mgr. Jana Vyskočilová
NJ
NS2 
301
NJ
SCR3 2
304
NJ
SCR1 2
314
NJ
KČ3 1
203
Ing. Dagmar Žáčková
AJ
SCR3 2
308
AJ
SCR3 1
308
AJ
HRP1 2
308
AJ
CU1 2
201
AJ
CU3 
201
Bc. Andrea Lehocká DiS.
Mgr. Dagmar Majerová
Vytvořené v programu Rozvrh 6 © RNDr. Červený
30.09.2019