Rozvrh hodin SŠSS
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, p.o.
LT
Úterý
Vyučující
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:55 - 10:40
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:40 - 13:25
7
13:30 - 14:15
8
14:30 - 15:15
9
15:20 - 16:05
10
16:10 - 16:55
Mgr. Veronika Bajgarová
ČJL
SCR1 
314
ČJL
CU1 
321
ČJL
HRP4 
253
ČJL
KČ2A 
253
Mgr. Lubomír Bardaševský
TV
K1 1
P
ZCR
SCR1 
204
TV
KČ2A 1
TV
ZCR
SCR2 
204
Mgr. Silvie Bártlová
St
HRP3 
111
Mgr. Dagmar Bartoníková
Inf
Č1 1
230
USP
NS1 
108
Inf
CU1 2
202
Inf
K1 1
202
UP
DM1 
251
UP
DM1 
251
Mgr. Zuzana Byrtusová
AJ
SCR4 2
201
AJ
SCR4 1
201
AJ
NS1 2
201
AJ
HRP4 
103
SCJ
HRP4 
201
AJ
D1 
250
Mgr. Ilona Černovská
TV
SCR3 2
TV
TV
Č1 2
TV
TV
SCR2 2
TV
Mgr. Marcela Dunkerová
AJ
K1 1
111
AJ
HRP3 1
111
AJ
Č1 1
201
Mgr. Jitka Dvořáková
PS
SCR3 
204
PS
SCR4 
212
M
KČ3 
208
M
SCR1 
314
TSCR
SCR1 
212
Bc. Kamila Fukanová
Su
CU1 
321
Su
CU3 
249
Te
CU3 
303
Mgr. Zuzana Grossová
M
HRP4 
232
M
DM1 
251
M
CU3 
303
M
SCR3 
104
M
D1 
250
M
SCR4 
107
Mgr. Jarmila Hartmanová
ČJL
KČ3 
208
NJ
D1 
250
NJ
SCR2 1
301
NJ
SCR1 1
301
NJ
K1 2
308
NJ
KČ3 2
301
Ing. Felicia Hašková
Úč
SCR4 
107
MM CR
SCR4 
107
MM CR
SCR3 
304
HRP4 
103
Mgr. Jan Hruška
USP
DM1 
251
Te
KČ3 
208
Te
KČ2B 
249
Ek
Č1 
312
Te
K1 
249
Te
KČ2B 
249
Ing. Veronika Kristiníková
Úč
NS1 
108
PN
NS1 
108
Úč
DM1 
251
Ek
KČ2B 
211
Mgr. Markéta Kulhánková
NJ
HRP4 
308
NJ
NS1 
308
NJ
SCR2 2
301
Mgr. Ivana Matulová
Mgr. Pavlína Mušálková
St
KČ2A 
309
TV
HRP4 
F
USP
NS2 
302
St
D1 
250
Ing. Pavla Noskievičová
AJ
NS2 
308
AJ
SCR1 1
314
AJ
NS1 1
108
AJ
SCR1 2
201
Mgr. Jolana Orlíková
TV
SCR3 1
F
TV
K1 2
TV
TV
SCR2 1
F
TV
KČ2A 2
F
Ing. Drahomíra Peňázová
AJ
SCR2 2
311
AJ
K1 2
110
AJ
HRP3 2
208
AJ
SCR2 1
311
AJ
Č1 2
312
Mgr. Petra Radková
ČJL
K1 
110
ČJL
HRP3 
111
ČJL
HRP3 
111
ČJL
SCR2 
311
ČJL
DM1 
251
ČJL
NS2 
302
Mgr. Ing. Kateřina Salamonová
ZPV
SCR2 
311
ZPV
D1 
250
ZPV
CU1 
321
ZPV
KČ3 
208
ZPV
CU3 
303
Mgr. Hana Schwarzová
NJ
SCR4 2
301
OZ
KČ3 
253
OZ
KČ2A 
309
NJ
DM1 NJ-P
301
NJ
KČ2A 
308
Mgr. Hana Strádalová
SVZ
HRP3 
253
KS
K1 
110
SVZ
DM1 
251
SVZ
NS2 
253
SVZ
SCR4 
107
KS
D1 
250
Mgr. Monika Sysalová
St
Č1 
249
Te
KČ2A 
309
Te
HRP3 
249
HP
SCR1 
249
Mgr. Zuzana Šlofarová
ČJL
D1 
250
ČJL
KČ2B 
211
ČJL
Č1 
312
ČJL
SCR3 
304
Mgr. Petra Tesková
PV
Č1 
312
Te
D1 
250
OZ
CU1 
321
Te
Č1 
312
Mgr. Adriana Tošková
KS
SCR2 
311
Ing. Ivana Uherková
Inf
CU3 
212
EM
NS2 
302
Inf
SCR3 1
222
ZPo
CU3 
303
Inf
CU1 1
230
EM
DM1 
251
Mgr. Zuzana Vandrolová
AJ
KČ2A 
309
AJ
KČ3 2
201
AJ
KČ3 1
208
Mgr. Pavel Viskup
M
NS2 
232
M
HRP3 
232
Ing. Marian Vráblik
M
CU1 
321
Inf
KČ3 1
222
Inf
NS2 
222
Inf
K1 2
222
Mgr. Jana Vyskočilová
NJ
SCR4 1
301
NJ
SCR1 2
308
NJ
K1 1
110
NJ
KČ2B 
308
Ing. Dagmar Žáčková
AJ
KČ2B 
211
AJ
SCR3 2
304
AJ
KČ2B 
211
AJ
DM1 AJ-P
251
AJ
CU3 
303
Bc. Andrea Lehocká DiS.
Mgr. Dagmar Majerová
Vytvořené v programu Rozvrh 6 © RNDr. Červený
30.09.2019